Số điện thoại chăm sóc khách hàng hsbc


HSBC, Türkiye pazarına 1990 yılındomain authority girmiştir ve sầu günümüzde farklı illerde yaklaşık 80 tane şubeđam mê vardır. Geçtiğimiz yıllarda şube sayısı 400’ü bulurken daha sonrasında HSBC Türkiye, şubelerini azaltmıştır. 

HSBC müşteri hizmetleri numarası ve diğer iletişlặng kanallarıyla ilgili ayrıntılı bilgileri yazımızın devamındomain authority inceleyebilirsiniz.

Bạn đang xem: Số điện thoại chăm sóc khách hàng hsbc


HSBC Çağrı Merkezi

HSBC İletişim

hsbc.com.trİletişim FormuForm için tıklayın.Harcama İtiraz FormuForm için tıklayın.Yardım SayfasıHSBC yardım ve öneriler sayfası için tıklayın.En Yakın Şube ve ATMHSBC en yakın şube ve sầu ATM’leri görmek için tıklayın.

Xem thêm: #1 Bảng Giá Máy Lọc Nước Karofi 8 Lõi, 9 Lõi Thông Minh, Mới Nhất 4

Genel Müdürlük AdresiHSBC Bank A.Ş. Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 128 34394 Şişli / İstanbulGenel Müdürlük Telefon Numarası0 (212) 376 40 00 Sosyal Medya HesaplarıFacebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn

HSBC Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

HSBC çağrı merkezi konusundan sonra en çok merak edilen soruları kích cỡ özel yanıtladık! HSBC kredi faiz oranları, kredi kartı başvurusu ve daha fazla bilgi aşağıdaki soru – cevaplarda yer alıyor. Siz de HSBC ile ilgili merak ettiklerinizi yorumlardomain authority belirtebilirsiniz!

HSBC Bankası Kimin?

*

Hong Kong and Shanghai Banking Corporation ya domain authority bilinen ismiyle HSBC, 1865 yılında Hong Kong’ta kurulmuştur. Günümüzde genel merkezi İngiltere’dedir. HSBC Türkiye grubu, 2015 yılında ING Bank tarafından satın alınmıştır.

HSBC Türkiye’den Çıkıyor Mu?

HSBC, son dönemlerde maliyet azaltımı sebebiyle şube sayısını düşürdü. Ancak bankanın Türkiye faaliyetlerini sonlandıracağımãng cầu dair bir bilgi yok.

HSBC Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

*

HSBC kredi kartı başvurusu online veya telefon bankacılığıyla yapılabilir. HSBC müşteri hizmetleri numarası ile iletişime geçerek kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. 

HSBC mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu için tıklayın. 

Banka SMS ile kredi kartı başvurusu kabul etmiyor.

HSBC Kredi Faiz Oranları Nedir?

*

HSBC bankası kredi faiz oranları, kredi türüne göre farklılık gösteriyor. En çok tercih edilen kredi türleri ve faiz oranları şöyle:

Doğa dostu taşıt kredisi: %0.99Konut kredisi: %1.77İhtiyaç kredisi: %1.75

HSBC kredi faiz oranları ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

HSBC Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

*

HSBC Satılık Gayrimenkuller Nedir?

HSBC bankasından satılan gayrimenkuller, piyasanın epey altında satışa sunulur. Gayrimenkuller, borçlulardan temin edilir ve banka zararını karşılamak için uygun fiyatla satışı başlatır. HSBC satılık gayrimenkullerle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayın.